+420 732 835 494
kvs-stavebni@kvs-stavebni.cz

Nacházíte se zde: Úvod » Služby

Služby

Činnost naší společnosti

kvalitní a profesionální stavby

 

Společnost KVS stavební, s.r.o se soustředí zejména na bytovou výstavbu, inženýrské sítě, rekonstrukce budov a staveb občanské vybavenosti, výstavbu obslužných komunikací. Prvořadou prioritou naší společnosti je maximální kvalita prováděných prací a spokojenost klienta.

 

Bytová výstavba

Naše společnost provádí realizace staveb „na klíč“. Důležitým aspektem naší práce jsou pozitivní reference našich klientů a dokončený projekt v nejvyšší možné kvalitě v závislosti na smluveném termínu.

 
 

Inženýrské sítě a Liniové stavby

Provádíme výstavbu nových a opravy stávajících kanalizačních a vodovodních řádů s použitím klasických i moderních technologií. Nabízíme komplexní služby od průzkumu přes projektovou, dodavatelskou až po servisní činnost v oblasti potrubních systémů a produktovodů. Stavíme a rekonstruujeme čistírny odpadních vod. Pracujeme na špičkové technologické úrovni. Velmi úspěšně a kvalitně jsme v posledních letech realizovali několik liniových staveb rozdílné technické náročnosti a rozsahu, a to konkrétně realizace povrchů komunikací pro pěší i silniční dopravu, opravy komunikací, realizace příjezdových komunikací na pozemky rodinných domů.

 

 
 

Občanské stavby

Podílíme se na stavbách, rekonstrukcích a modernizacích škol, shopping center, sportovních areálů, administrativních budov a zdravotnických zařízení. Veliký důraz klademe na požadavky klienta.

 
 

Rekonstrukce budov

Naši specialisté získali zkušenosti při rekonstrukcích nejvýznamnějších historických památek v celé České republice. Vždy respektujeme původní ráz stavby a při zavádění moderních technologií jsme maximálně ohleduplní k jejich historickému charakteru.

 
KVS stavební, s.r.o.
Kolbenova 616/34, 190 00 Praha 9
IČ: 28982703 | DIČ: CZ28982703
Kontaktní údaje
kvs-stavebni@kvs-stavebni.cz
+420 732 835 494
Mapa
Nahoru